';
Home / BiNatural Finance
delimiter image

BiNatural

 

BiNatural Finance

BiNatural Finance to pełne wsparcie naszych klientów na każdym etapie planowanego zakupu sprzętu. Oferujemy zarówno zakupy w wewnętrznym systemie ratalnym z oprocentowaniem 0%, jak również współpracujemy z największymi leasingodawcami w kraju. Pomagamy Wam przejść całą procedurę finansowania zewnętrznego tak aby proces zakupu urządzenia przebiegał szybko, sprawnie i pomyślnie.

Chcesz sprawdzić wysokość raty konkretnego urządzenia?

Wypełnij poniższy formularz i otrzymaj indywidualną kalkulację.

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymania informacji o promocjach i produktach na wskazany adres e-mail

  Leasing, pożyczka, przelew, gotówka? Jak najlepiej sfinansować zakup urządzenia do gabinetu?
  Nasi eksperci odpowiedzą na wszystkie nurtujące Cię w tej kwestii pytania. A poniżej zebraliśmy dla Ciebie najczęściej zadawane:

  Wyleasingujesz praktycznie każde urządzenia kosmetyczne niezbędne do funkcjonowania gabinetu. Minimalny koszt urządzenia do leasingu wynosi 500 zł netto.

  Warunki są zawsze ustalane indywidualnie ale zakładany standard to:

  Minimalny wkład własny do leasingu to ok 10-20%. Czas spłaty leasingu 24-60 miesięcy w leasingu operacyjnym lub 6-60 miesięcy w leasingu finansowym.

  Jeśli stawka VAT na urządzeniu wynosi 23% wybieramy zwykle leasing operacyjny. Dla urządzeń medycznych z 8% VAT korzystniejsze podatkowo będą:

  • leasing finansowy – gdy jesteś płatnikiem VAT
  • pożyczka leasingowa – gdy nie jesteś vatowcem.
  Leasing na urządzenia kosmetyczne można otrzymać już na początku działalności, najczęściej jednak wiąże się to z wkładem własnym min. 20% lub poręczeniem przez dłużej działającą firmę.

  Bardzo wygodną metodą finansowania urządzeń kosmetycznych jest system rat wewnętrznych BiNatural lub leasing przy współpracy naszego doradcy.

  Dużą zaletą jest samodzielne załatwienie leasingu online bez konieczności kontaktu z doradcą leasingowym. Konfigurujesz parametry leasingu i od razu masz informacje o kosztach (im większą kwotę leasingujesz, tym taniej) . Umowę podpisujesz korespondencyjnie z kurierem.

  Podstawą do udzielenia tego leasingu jest pozytywna weryfikacja w bazach. Jeśli masz dobry BIK i nie widniejesz w KRD jako dłużnik prawdopodobnie dostaniesz leasing.

  Bez weksla. Bez dodatkowych kosztów, prowizji etc. Bez długiego czekania na ofertę czy decyzję. Bez dokumentów. Już od 1 dnia działalności.

  Jeśli chcesz sprawdzić warunki leasingu online wypełnij nasz formularz powyżej.

  Jeśli kupujesz urządzenia powyżej 110 000 zł lub po prostu preferujesz leasing załatwiany tradycyjnie to również mamy taki w ofercie.

  W tym leasingu przedstawiasz (w zależności od procedury oceny):

  • fv pro formę na sprzęt i specyfikację techniczną urządzeń,
  • wypełniony wniosek leasingowy ,
  • dokumenty finansowe za poprzedni i bieżący rok (w procedurze zwykłej),
  • informacje o prowadzonej działalności i celu zakupu.

  Nie znalazłaś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania? Wypełnij formularz powyżej a my skontaktujemy się z Tobą!