';
Home / O BiNatural
delimiter image

BiNatural

 

O BiNatural

Image module

W dobie pandemii, lockdownów, zamykania i otwierania naszej branży gabinety jak i firmy z nimi współpracujące muszą zmienić, przekierunkować swoją politykę i rodzaj proponowanych usług.

Zmienił się rynek – zmienił się profil klienta. Czasy kiedy dominowała konkretna sezonowość w naszej branży i kiedy szerokie menu zabiegów znajdowało swojego odbiorcę w myśl zasady „dla każdego coś dobrego” minęły raczej bezpowrotnie.

Dziś nastaw się na:

  • Indywidualizm
  • Butikowość
  • Profesjonalizm

W myśl zmieniających się trendów i oczekiwań klienta, BiNatural zaprasza Cię do swojej przestrzeni, gdzie NATURALNIE interesujemy się tym jak sprostać wszystkim Twoim potrzebom.

Nasze spersonalizowane, butikowe podejście to gwarancja Twojego sukcesu na dynamicznym rynku kosmetologii!

Jesteśmy pierwszym butikowym dystrybutorem urządzeń dla medycyny estetycznej oraz gabinetów kosmetycznych. Nasza przygoda rozpoczęła się w 2015 roku i trwa aż do dzisiaj! Świadomość Klientów stała się coraz większa, czego wynikiem były intensywne poszukiwania Kosmetologów oraz lekarzy najlepszych urządzeń kosmetycznych. Ogromną popularnością cieszyły się nie tylko urządzenia do zabiegów na twarz, ale również i na ciało. Dzięki Wam, BiNatural jest największym dystrybutorem urządzenia Bloomea na całym świecie!

Skontaktuj się z nami i umów spotkanie z Ambasadorem BiNatural, który przeanalizuje zakres Twoich potrzeb i przygotuje Ci indywidualny BiNatural Biznes Program.

W trakcie spotkania dowiesz się, jakie technologie najlepiej sprawdzą się w Twoim gabinecie, jak najrentowniej prowadzić salon oraz, które obszary wymagają natychmiastowej poprawy.

Przetestujesz na sobie najbardziej unikalne technologie w zakresie zabiegów na twarz i ciało a kosmetolog przygotuje specjalnie dla Ciebie opracowany, plan zabiegów Beauty, który z łatwością zaimplementujesz w swoim gabinecie.

Image module

Chcesz umówić spotkanie?

Zadzwoń pod numer +48 508 120 198 i powiedz nam, który termin najbardziej Ci odpowiada.
Wolisz skontaktować się z nami mailowo? Napisz na adres biuro@binatural.pl