';
Home / Zabieg
delimiter image

BiNatural

 

ZABIEG

Image module

Zabieg EximiaTitanium:

EXIMIA TITANIUM to najnowszy model uznanej na całym świecie platformy, która dzięki synergii aż 6 technologii (w jednym zabiegu) w dynamiczny sposób pomaga w walce z:

  • tkanką tłuszczową
  • cellulitem
  • nawisami skórnymi
  • utratą elastyczności
  • regeneracją skóry

Obszary zabiegowe Eximia

twarz
ramiona
brzuch
plecy
pośladki
uda (tył, przód)
delimiter image

Na czym polega zabieg?

Zabieg EXIMIA TITANIUM polega na intensywnej redukcji tkanki tłuszczowej przy jednoczesnej poprawie kondycji i wyglądu skóry.

Jak przebiega zabieg?

Zabieg EXIMIA TITANIUM ze względu na medycznie opracowane protokoły zabiegowe, przebiega zawsze kilkuetapowo:

Etap 1: Microdermolift
Pierwszy faza zabiegu, pozwalająca „odblokować” warstwę naskórkową na przenikanie substancji aktywnych, w tym głównie fosfatydylocholiny. Zapewnia delikatną eksfoliację, wygładza i dotlenia skórę, przygotowuje do kolejnego etapu zabiegu.
Etap 2: Keratox
Wzmocnienie efektu eksfoliacji mechanicznej, specjalnie opracowanym preparatem, który poza właściwościami enzymatycznie złuszczającymi przygotowuje skórę do otwarcia kanałów hydrofilowych i kolejnego etapu zabiegu jakim jest wprowadzenie fosfatydylocholiny.
Etap 3: Laserporation
Laseroterapia + elektroporacja. Niezwykle ważny etap zabiegu o działaniu silnie lipolitycznym. To na tym etapie terapeuta dobiera preparat, który będzie wprowadzany za pomocą elektroporacji. Bazujemy na najmocniejszym z dotychczas poznanych preparatów– fosfatydylocholinie , substancji „rozpuszczającej” tkankę tłuszczową. Jeśli nie ma wskazań pod silną redukcję tkanki tłuszczowej lub cellulitu – terapeuta ma możliwość wprowadzenia innych preparatów takich jak: kwas hialuronowy, preparaty odżywcze, koktajle witaminowe czy koktajle napinające, ujędrniające skórę.
Etap 4: Endoradiomag
Najmocniejsza głowica w urządzeniu EXIMIA TITANIUM. Pracuje w dwóch fazach tłuszczowej i napinającej. To w trakcie tej fazy usuwamy największą ilość adipocytów. W fazie tej bazujemy na korelacji 3 technologii: trójstopniowej fali radiowej, polu magnetycznym, endodermalnym masażu.
Etap 5: Radiolift
Ostatnia faza zabiegu to odbudowa płaszcza hydrolipidowego skóry oraz lifting i ujędrnienie. Pracujemy wykorzystując technologię fali elektromagnetycznej i elektroporacji co zapewnia wysoce sfokusowane działanie oraz gwarantuje rewitalizację i regenerację tkanki dzięki natychmiastowemu wywołaniu zjawiska neokolagenezy.
Image module

Jakich efektów możesz się spodziewać?

EXIMIA TITANIUM ze względu na innowacyjną synergię technologii wzmocniona działaniem fosfatydylocholiny wykazuje szerokie spektrum efektów:

  • wyszczuplenia , wymodelowania sylwetki
  • redukcji cellulitu (wodny, tłuszczowy, włóknisty, cyrkulacyjny)
  • usunięcia tzw. nawisów tłuszczowych
  • ujędrnienia skóry
  • liftu chirurgicznego

Zdjęcia przed i po

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image